kasy fiskalne:
Elzab Alfa
Elzab Delta

drukarki fiskalne:
Elzab Omega
Posnet Thermal

kolektory danych:
Cipher Lab

wagi etykietujące:
Medesa Maxima 31
Medesa Label

wagi elektroniczne:
Medesa
Elzab Prima
Dolphin

czytniki kodów kreskowych:
Metrologic MS 7625
Metrologic MS 9520

sprawdzarki cen :
Elzab RL
Elzab RL +

terminale dotykowe:
IT2000

Sprzęt > Cipher Lab

CPT 711
Postęp obserwowany w wielu dziedzinach naszego życia takich jak na przykład: handel, transport, produkcja, związany jest nierozłącznie z przepływem , gromadzeniem i obróbką ogromnych ilości danych. Do niedawna wystarczał notatnik czy zeszyt i coś do pisania. Obecnie ze względu na szybkość, dokładność i wygodę wypierają je urządzenia elektroniczne. Wraz z czytnikami kodów kreskowych, komputerami przenośnymi pojawiły się urządzenia nazywane kolektorami danych. Jest to elektroniczne, cyfrowe urządzenie programowane. Za pomocą wbudowanego czytnika kodów kreskowych, klawiatury, łącza na podczerwień i łącza szeregowego RS232 można do kolektora danych wprowadzać dane oraz przesyłać je do komputera. Do komunikacji z obsługującym je człowiekiem wykorzystano wyświetlacz alfanumeryczny. Kolektory posiadają oddzielne pamięci do przechowywania danych i programu. W standardowym wyposażeniu kolektorów CPT 711 oprócz stanowiska do ładowania akumulatorów oraz komunikacji z komputerem, kabla, zasilacza i zestawu akumulatorów znajduje się również standardowe oprogramowanie tych kolektorów służące do zbierania danych. Jest również darmowy program do tworzenia, modyfikacji i transmisji szeregowej tego oprogramowania pracujący w systemie Windows 95. Utworzenie całkowicie dowolnego programu kolektora jest możliwe za pomocą kompilatora języka C, który można u nas dodatkowo zakupić. Kompilator stwarza praktycznie nieograniczone możliwości zastosowania kolektorów CPT, ograniczone jedynie przez wyobraźnię i pomysłowość programisty.

CPT 8001
8001 L jest uzupełnieniem popularnej serii CPT80xx. Terminale serii CPT80xx, dzięki małym gabarytom i niewielkiej wadze są idealnym rozwiązaniem dla biur (inwentaryzacja środków trwałych) oraz dla małych i średnich sklepów (przyjęcia towaru do magazynu, inwentaryzacja, kontrola cen). CPT8001 L dostępny jest z 1MB lub 2MB pamięci dla danych, dzięki czemu kolektor ten umożliwia pracę w placówkach, w których baza towarowa zawiera do ok. 10 tys.(1MB) lub 20 tys.(2MB) artykułów. Producent zadbał o komfort pracy operatora - urządzenie jest wyposażone w dwa przyciski "ENTER" (dla lewo- i praworęcznych osób) oraz w duży podświetlany wyświetlacz LCD (8 linii po 16 znaków). W odróżnieniu od modelu CPT8000, model CPT8001 wyposażony jest w akumulator Li-ION oraz stację komunikacyjną z funkcją ładowania. Komunikacja z komputerem odbywa się poprzez kabel RS-232.

CPT 8300
Kolektory serii 8300 to propozycja dla wymagających użytkowników. Urządzenia te są wodoodporne, wodoszczelne, posiadają stopień ochrony IP65(oznacza to, że obudowa kolektora jest pyło- i strugoszczelna, oraz że urządzenie przeznaczone jest do pracy na wolnym powietrzu). 8300 idealnie nadają się do pracy w trudnych warunkach, np. hale przemysłowe, fabryki, hurtownie z dużym natężeniem ruchu oraz wszędzie tam gdzie występuje konieczność pracy na powietrzu. Kolektory 8300 wyposażone są w podświetlany, duży wyświetlacz (8 linii po 20 znaków) oraz w ergonomiczną klawiaturę z dwoma przyciskami dla osób lewo- i praworęcznych. Kolektory serii 8300 dostępne są w wersji z czytnikiem laserowym lub nowej generacji czytnikiem diodowym. Ilość pamięci dla danych, to w zależności od wersji 2MB, 4MB lub 8 MB. Dla kolektorów serii 8300 dostępne są także stacje komunikacyjne z wbudowanym modemem 56k.[ « powrót ]